De ArtBag van Ronald Boonacker is nu te koop!

2012-02-03 * 996898
De ArtBag voor website Koop op 17 december een gesigneerde tas!

STOP AIDS NOW!

Beeldend kunstenaar Ronald Boonacker ontwierp belangeloos een ArtBag voor STOP AIDS NOW. De tas is in Gouda te koop bij V&D, Bruna en Kunstuitleen Gouda. De ArtBag kost 5 euro. De gehele opbrengst gaat naar STOP AIDS NOW.
Op donderdag 17 december signeert Ronald Boonacker tussen 17.00 en 19.00 uur tassen in de kunstuitleen. Maak van uw tas een uniek kunstwerk en kom naar Kunstuitleen Gouda Regio aan de Blekerssingel 40 in Gouda!

De opbrengst van de tassen gaat naar STOP AIDS NOW!-projecten in ontwikkelingslanden. De productie van de tassen wordt mogelijk gemaakt door de Nationale Postcode Loterij.

Welke ArtBag blijkt een Gouden Tas te zijn?
Nieuw is de Gouden Tas winactie waarbij de Nationale Postcode Loterij prachtige prijzen beschikbaar stelt. Kopers van de ArtBag 2009 krijgen een unieke code waarmee ze kans maken op een elektrische scooter, een LCD TV of een weekendje weg. Het enige dat ze hoeven te doen is naar de website www.stopaidsnow.nl te gaan en daar de code in te vullen. In de loop van december wordt bekend welke gekochte ArtBags een Gouden Tas blijken te zijn!